De uitslagen van ronde 22

Wit Zwart Uitslag
Rune Kaslander Maks Konijnenburg 0-1
Merlijn Kolk Eva de Horde ½-½
Klaus Ribeiro Schappo Aadvik Eswar Ganesan 0-1
Manusri Maheswari Senthilkumar Alon Chercuvsky 1-0
Sam Konijnenburg Aamodhana Eswar Ganesan 0-1
Stan Sparnaaij Luuk van Lent 1-0
Bram van Lent Radu Bita 1-0
Maud Sparnaaij Gabriel Balthe 1-0
Roemer Lut Manuela Ribeiro Schappo ½-½
Abir Jain Eli van den Berg 0-1
Jules Malhotra afw
Max Rombouts afw


De stand na ronde 22

# Naam Punten Stap
1 Maks Konijnenburg 16.5 4
2 Eva de Horde 14.0 3
3 Merlijn Kolk 13.5 4
4 Aadvik Eswar Ganesan 12.0 1
5 Manusri Maheswari Senthilkumar 12.0 2
6 Rune Kaslander 12.0 4
7 Stan Sparnaaij 10.0 2
8 Max Rombouts 10.0 1
9 Aamodhana Eswar Ganesan 10.0 1
10 Bram van Lent 9.5 1
11 Alon Chercuvsky 9.0 3
12 Sam Konijnenburg 9.0 2
13 Luuk van Lent 9.0 1
14 Maud Sparnaaij 8.0 2
15 Roemer Lut 7.5 3
16 Radu Bita 7.5 1
17 Eli van den Berg 7.5 2
18 Gabriel Balthe 7.0 1
19 Manuela Ribeiro Schappo 5.0 1
20 Jules Malhotra 4.0 1
21 Abir Jain 3.0 1
22 Klaus Ribeiro Schappo 2.5 1

De uitslagen van ronde 21

Wit Zwart Uitslag
Maks Konijnenburg Merlijn Kolk 1-0
Eva de Horde Rune Kaslander ½-½
Alon Chercuvsky Max Rombouts 0-1
Manusri Maheswari Senthilkumar Sam Konijnenburg 1-0
Bram van Lent Stan Sparnaaij 0-1
Maud Sparnaaij Luuk van Lent 0-1
Radu Bita Gabriel Balthe 1-0
Manuela Ribeiro Schappo Eli van den Berg 0-1
Roemer Lut Abir Jain 1-0
Klaus Ribeiro Schappo Jules Malhotra ½-½
Aamodhana Eswar Ganesan afw
Aadvik Eswar Ganesan afw


De stand na ronde 21

# Naam Punten Stap
1 Maks Konijnenburg 15.5 4
2 Eva de Horde 13.5 3
3 Merlijn Kolk 13.0 4
4 Rune Kaslander 12.0 4
5 Aadvik Eswar Ganesan 11.0 1
6 Manusri Maheswari Senthilkumar 11.0 2
7 Max Rombouts 10.0 1
8 Luuk van Lent 9.0 1
9 Sam Konijnenburg 9.0 2
10 Aamodhana Eswar Ganesan 9.0 1
11 Stan Sparnaaij 9.0 2
12 Alon Chercuvsky 9.0 3
13 Bram van Lent 8.5 1
14 Radu Bita 7.5 1
15 Maud Sparnaaij 7.0 2
16 Roemer Lut 7.0 3
17 Gabriel Balthe 7.0 1
18 Eli van den Berg 6.5 2
19 Manuela Ribeiro Schappo 4.5 1
20 Jules Malhotra 4.0 1
21 Abir Jain 3.0 1
22 Klaus Ribeiro Schappo 2.5 1

Afgelopen vrijdag was er het topduel Eva versus Maks.
Beide spelers gebruikten hun tijd goed, waarbij vooral Eva erg lang nadacht.
Wat haar opbrak in het eindspel, waar ze een voordelige, maar moeilijke stelling had verkregen.
Terwijl de spelers steeds sneller moesten spelen werden er pionnen veroverd en weer weggegeven en wisselden de kansen bijna per zet.
Uiteindelijk kwam er een stelling met vrijwel geen materiaal op het bord en werd er tot remise besloten. Een erg spannende partij! 

Merlijn had weinig moeite met de nog jonge Aadvik en werd daardoor gedeeld 2e met Eva op 1,5 punt van Maks.
Rune was weer afwezig en viel daardoor verder terug. 

Het damesduel Aamodhana tegen Manusri werd door zwart gewonnen, waarmee stille kracht Manusri nu 6e staat met 10 punten.
Eli was gelukkig wel weer aanwezig, maar was wat roestig geworden en verloor van Sam.

De uitslagen van ronde 20

Wit Zwart Uitslag
Eva de Horde Maks Konijnenburg ½-½
Merlijn Kolk Aadvik Eswar Ganesan 1-0
Aamodhana Eswar Ganesan Manusri Maheswari Senthilkumar 0-1
Alon Chercuvsky Bram van Lent 1-0
Sam Konijnenburg Eli van den Berg 1-0
Max Rombouts Maud Sparnaaij 1-0
Luuk van Lent Gabriel Balthe 1-0
Radu Bita Roemer Lut ½-½
Klaus Ribeiro Schappo Abir Jain ½-½
Manuela Ribeiro Schappo uitgeloot
Rune Kaslander afw
Radu Bita afw
Stan Sparnaaij afw
Jules Malhotra afw


De stand na ronde 20

# Naam Punten Stap
1 Maks Konijnenburg 14.5 4
2 Eva de Horde 13.0 3
3 Merlijn Kolk 13.0 4
4 Rune Kaslander 11.5 4
5 Aadvik Eswar Ganesan 11.0 1
6 Manusri Maheswari Senthilkumar 10.0 2
7 Max Rombouts 9.0 1
8 Alon Chercuvsky 9.0 3
9 Aamodhana Eswar Ganesan 9.0 1
10 Sam Konijnenburg 9.0 2
11 Bram van Lent 8.5 1
12 Luuk van Lent 8.0 1
13 Stan Sparnaaij 8.0 2
14 Maud Sparnaaij 7.0 2
15 Gabriel Balthe 7.0 1
16 Radu Bita 6.5 1
17 Roemer Lut 6.0 3
18 Eli van den Berg 5.5 2
19 Manuela Ribeiro Schappo 4.5 1
20 Jules Malhotra 3.5 1
21 Abir Jain 3.0 1
22 Klaus Ribeiro Schappo 2.0 1

Door de schoolvakantie waren er veel afwezigen bij AAS.
Onder andere waren de gebroeders Maks en Sam er niet.
Dat gaf de subtop kans om in te lopen. 

Eva won overtuigend van Bram en Merlijn was uitgeloot, wat ook een punt oplevert.
De dames waren sowieso bij AAS goed bezig want Aamodhana won van Luuk en
Mauela won van Abir. Alleen Manusri kon het niet bolwerken tegen Aadvik die duidelijk aan een opmars bezig is.

De uitslagen van ronde 19

Wit Zwart Uitslag
Eva de Horde Bram van Lent 1-0
Aadvik Eswar Ganesan Manusri Maheswari Senthilkumar 1-0
Aamodhana Eswar Ganesan Luuk van Lent 1-0
Klaus Ribeiro Schappo Max Rombouts 0-1
Manuela Ribeiro Schappo Abir Jain 1-0
Merlijn Kolk   uitgeloot
Alon Chercuvsky   afw
Eli van den Berg   afw
Gabriel Balthe   afw
Jules Malhotra   afw
Maks Konijnenburg   afw
Maud Sparnaaij   afw
Stan Sparnaaij   afw
Roemer Lut   afw
Sam Konijnenburg   afw
Radu Bita   afw
Rune Kaslander   afw



De stand na ronde 19

# Naam Punten Stap
1 Maks Konijnenburg 14.0 4
2 Eva de Horde 12.5 3
3 Merlijn Kolk 12.0 4
4 Rune Kaslander 11.5 4
5 Aadvik Eswar Ganesan 11.0 1
6 Manusri Maheswari Senthilkumar 9.0 2
7 Aamodhana Eswar Ganesan 9.0 1
8 Bram van Lent 8.5 1
9 Max Rombouts 8.0 1
10 Alon Chercuvsky 8.0 3
11 Stan Sparnaaij 8.0 2
12 Sam Konijnenburg 8.0 2
13 Maud Sparnaaij 7.0 2
14 Luuk van Lent 7.0 1
15 Gabriel Balthe 7.0 1
16 Radu Bita 6.0 1
17 Eli van den Berg 5.5 2
18 Roemer Lut 5.5 3
19 Jules Malhotra 3.5 1
20 Manuela Ribeiro Schappo 3.5 1
21 Abir Jain 2.5 1
22 Klaus Ribeiro Schappo 1.5 1

In het afgelopen Noteboomtoernooi heeft Achyuth van een grootmeester gewonnen!
Hij was sowieso goed op dreef met 3 uit 5, de bye op zaterdagavond levert opeens geen halfje meer op?!
Achyuth werd 31e in een veld van 84 deelnemers. Winnaar werd GM vd Doel, zie A-groep

In de C-groep hadden we 2 deelnemers.
Aravindhan was wat roestig met 2 uit 5 en 2e zoon Aadvik had een zwaar toernooi met 0 uit 5.
Voor de C-groep, zie C-groep

Broer en zus Eswar Ganesan speelden afgelopen zaterdag mee in de GP van de Vrijpionnen.
Aamodhana speelde in groep 12 en haalde 2 punten uit 7 partijen.

Aadvik werd gedeeld 1/3e in Groep 14 met 6 punten. Een spannende groep dus.
In totaal deden er 128 kinderen mee aan het GP.
Schaken is booming!

Zie GP Vrijpionnen voor de eindstanden.